درباره ما

گروه تولیدی دانش‌بنیان صامت تک خزر با هدف ایرانی کردن دانش تولید اسانس‌های طبیعی خوراکی و فرهنگ‌سازی استفاده از محصولات بهداشتی یکبار مصرف در سال ۱۳۸۲ در شهر صنعتی رشت پایه‌گذاری شد و در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه تولید ساشه‌های بهداشتی یکبار مصرف با پروانه ساخت از وزارت بهداشت، گواهینامه استاندارد خوداظهاری و همچنین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 و GMP از DQS آلمان آغاز نمود.
هدف گروه تولیدی صامت تک خزر تولید محصولاتی با کیفیت بالا با بروز کردن مداوم سیستم تولید و ماشین‌آلات می‌باشد که این مهم از طریق به خدمت گرفتن تکنیک‌های روز ما را قادر ساخته تا کیفیت محصولات خود را تضمین نماییم و رضایت مشتریان خود را با در نظر گرفتن ویژگی‌ها و نیازمندی آنها تامین نماییم.
هم اکنون گروه تولیدی صامت تک خزر که محصولات آن با نام آشنای “نیوساد” تولید می‌شود در تمامی استان‌ها نماینده و عامل توزیع فعال دارد. شایان ذکر است نیوساد یک کلمه فارسی به معنی بی زوال و فناناپذیر می‌باشد.
واحد R&D گروه تولیدی صامت تک خزر با توجه به امکانات گسترده تحقیقاتی و فنی خود در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با پایه طبیعی و عدم استفاده از نگهدارنده‌های پارابنی در خدمت مصرف کنندگان محترم می‌باشد.

افتخارات ما