دسته بندی نشده

چرا باید همیشه دستمال مرطوب تمیزکننده عینک را همراه داشته باشیم؟

استفاده از آستین، روسری، گوشه لباس و سایر موارد مشابه برای تمیز کردن عینک ممکن است آسان به نظر برسد اما این روش واقعا برای تمیز کردن عینک تان مناسب و کارا نیست چون علاوه بر آنکه ممکن است با ایجاد خش به لنز یا شیشه عینک تان آسیب برساند همچنین آلودگی ها ، چربی و غبار را در سطح شیشه عینک تان پخش می کند و آن را به طور کامل پاک نمی کند و آلودگی های باقی مانده بر روی شیشه عینک با انعکاس ناهمگون نور می تواند باعث دید نامناسب و به دنبال آن تحریک و خستگی چشم شوند. در این راستا دستمال مرطوب تمیز کننده عینک با ترکیباتی منحصر به فرد و بدون ایجاد رگه، خش و پرز بر روی عینک تان نتایج سریع و عالی تری را نسبت به منسوج بافته شده، دستمال کاغذی، آستین یا گوشه ی لباستان دارد.

تفاوت استفاده از دستمال مرطوب تمیزکننده عینک و دستمال مایکرو فایبر خشک

همانطور که می دانیم شستن دست ها یک روش اثبات شده در رعایت بهداشت فردی و جلوگیری از شیوع میکروبهای مضر است. ولی در کنار تمیز کردن و ضدعفونی کردن لوازمی که مرتبا لمس می کنیم مانند عینک، گوشی موبایل و سایر لوازم دیجیتالی نیز باید بخشی از برنامه های بهداشتی روزانه ما باشد.

در سال ۲۰۱۸ یک مطالعه توسط دانشگاه Furtwangen آلمان برای بررسی میزان حضور باکتری ها بر روی عینک و تجزیه و تحلیل کارآرایی روش های مختلف تمیز کردن برای کاهش بار میکروبی انجام شد. نتایج تحقیقات انجام شده نشان داد که تمام عینک ها به باکتری های مضر آلوده هستند و در بین روش های بررسی شده ، استفاده از دستمال مرطوب تمیز کننده عینک با کاهش حدود ۱۰۰% از میزان بار میکروبی، بسیار موثرتر از تنها تمیز کردن با دستمال مایکروفایبر خشک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *